Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 2:26 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Agnieszka Chylińska i Zuza Jabłońska zagra w Zamościu

Piosenkarka i jurorka programu „Mam talent”, Agnieszka Chylińska, wystąpi 12 sierpnia w Zamościu. Artystka będzie gwiazdą Zamojskiego Winogrania.

12 sierpnia na Rynku Wielkim w Zamościu rozpocznie się jeden z największych festiwali win polskich oraz produktów regionalnych w Polsce, czyli IV edycję Festiwalu – Zamojskie Winogranie!

Zwieńczeniem festiwalu będzie koncert Zuzy Jabłońskiej oraz gwiazdy wieczoru Agnieszki Chylińskiej!

Koncert rozpocznie się występem Zuzy Jabłońskiej, który wystartuje o 19:15 i potrwa do około 20:30. Przewidywany start koncertu Agnieszki Chylińskiej to 20:45.

W tym roku atrakcji będzie jeszcze więcej! Rynek Wielki w Zamościu 12 sierpnia zamieni się w bajeczne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz wspaniałych festiwalowych atrakcji, jak strefa produktów i dań regionalnych, chill out w sadzie, koncert wieczorny czy after party, w tym roku nasi Goście mogą zakupić specjalną wejściówkę, w cenie 20 zł za osobę, upoważniającą do nieograniczonych odwiedzin w strefie degustacji, skorzystania ze zniżki w restauracjach, przygotowujących dedykowane menu festiwalowe, inspirowane prezentowanymi podczas festiwalu winami, skorzystać ze specjalnych ofert przygotowanych wraz z miastem Zamość oraz wielu innych atrakcji.

(Visited 155 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 11 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: