Fictitious Sports, Profiles oraz White Of The Eye – to trzy solowe płyty legendarnego perkusisty Pink Floyd, które ukażą się po dwudziestoletniej przerwie. Box Unattended Luggage pojawi się już 31 sierpnia. Będzie to wspaniały hołd, w stronę twórczości Nicka Masona.

Nick Mason’s Fictitious Sports to pierwszy solowy album perkusisty, który na półkach sklepowych zadebiutował w 1981 roku. Za produkcję wydawnictwa odpowiadają sam Mason oraz amerykańska kompozytorka jazzowa Carla Bley. Swoim wokalem pochwalił się Robert Wyatt, który zaśpiewał we wszystkich utworach, z wyjątkiem Can’t Get My Motor To Start. Całość zawierała 8 piosenek.

Drugim z trzech albumów Masona, który ponownie się ukaże będzie Profiles. 11 utworów, które pojawiły się na płycie były głównie utworami instrumentalnymi, z wyjątkiem Israel śpiewanego przez występującego w UFO muzyka Danny’ego Peyronela oraz Lie For a Lie z wokalem Maggie Reilly oraz Davida Gilmoura. Profiles miały premierę 29 lipca 1985 roku. Był to początek współpracy z brytyjskim gitarzystą Rickiem Fennem.

White Of The Eye to soundtrack z filmu o identycznym tytule, który miał premierę w 1987 roku. Mason oraz Fenn nagrali wspólnie 14 utworów, które pojawiły się w produkcji Donalda Cammella.

Unattended Luggage pojawi się jako trzy płyty analogowe oraz 3 płyty CD w zamykanym pudełku. Płyty zostaną także wydane w postaci plików cyfrowych i będą dostępne w streamingu.