Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Promocje muzyczne

Muzyczne lato z TIDAL. Sprawdź nową ofertę którą przygotowała platforma!

 

Tego lata serwis muzyczny TIDAL przygotował specjalną ofertę, dzięki której wszyscy nowi użytkownicy otrzymają 90-dniowy nieograniczony dostęp do ponad 60 milionów piosenek i 250 tysięcy plików wideo, a także playlist, ekskluzywnych treści oraz wydarzeń na żywo już od 0,99 zł. Wystarczy zarejestrować się poprzez stronę https://try.tidal.com/muzycznelato

Akcji towarzyszą konkursy STREAM 2 WIN, w których użytkownicy TIDAL mają okazję zdobyć bilety na największe festiwale i wydarzenia muzyczne tego lata w Polsce. Udział w konkursach jest bardzo prosty. Podczas słuchania konkursowych playlist lub albumów w aplikacji mobilnej TIDAL na ekranie pojawia się pop-up zachęcający do udziału w konkursie. Kieruje on do specjalnego formularza konkursowego, gdzie użytkownik odpowiada na proste pytanie lub wykonuje zadania konkursowe. Z okazji muzycznego lata w serwisie posłuchać można także dedykowanych playlist tworzonych przez profesjonalną redakcję. Dzięki nim użytkownicy mogą przygotować się do koncertów, poczuć niepowtarzalny festiwalowy klimat lub słuchać muzyki na wakacjach.

Tego lata TIDAL jest obecny podczas większości najważniejszych muzycznych wydarzeń w Polsce. Fani mogą więc spodziewać się kolejnych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami oraz playlist, które wszystkich wprowadzą w festiwalowy nastrój.
Akcja „Muzyczne Lato z TIDAL” obejmuje zarówno konto TIDAL Premium (0,99 zł za 90 dni), jak również TIDAL HiFi (1,99 zł za 90 dni), które umożliwia słuchanie muzyki w jakości Masters, w jakiej nagrano ją w studiu. Dzięki temu można doświadczać muzyki bez utraty jakości dźwięku i zgodnie z zamierzeniami artystów. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie.

Przykładowych playlist z piosenkami z najlepszych letnich festiwali można słuchać pod poniższymi linkami:

Playlista „Orange Warsaw Festival 2019”: https://tidal.com/browse/playlist/4958b524-bd3b-422b8a04-84570ac1b433

Playlista „Open’er Festival 2019”: https://tidal.com/browse/playlist/d1bd3f89-64ae-4f86-8cd8-5bed07fd5bef

 


TIDAL to międzynarodowa platforma muzyczno-rozrywkowa należąca do artystów, która zapewnia artystom i fanom wyjątkowe, oryginalne i ekskluzywne wydarzenia. Dostępna w 53 krajach usługa streamingowa zawiera ponad 60 milionów utworów i 250 000 wysokiej jakości filmów w katalogu z tysiącami specjalistycznych list odtwarzania i odkrywania wykonawców za pośrednictwem TIDAL Rising. TIDAL dostępny w wersjach Premium i HiFi – w tym nagrania Master Quality Authenticated (MQA).

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.tidal.com/pl
Facebook: https://www.facebook.com/TIDALPolska/
Instagram: https://www.instagram.com/tidal_polska/

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 17 lipca, 2019
Close
%d bloggers like this: