Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Adele pracuje nad nowym albumem! Premiera w 2019

To jeden z tych momentów, na które fani Adele czekają od czasu premiery albumu 25. Artystka rozpoczęła prace nad kolejnym studyjnym krążkiem.

Adele pracuje nad nowym albumem. Premiera w 2019

Pierwsze informacje donoszą o spotkaniu Adele ze swoją wytwórnią. Miało do niego dojść w siedzibie Sony w Londynie, do którego przyleciała ze Stanów Zjednoczonych, gdzie obecnie mieszka. Według informacji artystka czas wakacji i początek 2019 roku ma poświęcić na pisanie i komponowanie nowych hitów. Adele miała podjąć już współpracę z kilkoma producentami. Niektóre piosenki tworzone na nowy album – jak donoszą media – są już przygotowane. Krążek ukazałby się, podobnie jak 25, na przełomie listopada i grudnia 2019.

Adele ma na swoim koncie trzy albumy, które stały się światowymi bestsellerami. Ostatnia płyta 25 została wydana w 2015 roku i pobiła wszelkie rekordy popularności. W ciągu dziesięcioletniej kariery Brytyjka nagrała wiele przebojów, m.in. Rolling in the Deep, Hello, Skyfall, Someone Like You czy Set Fire to the Rain. Adele ma na swoim koncie 15 nagród Grammy.

(Visited 31 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 25 czerwca, 2018
Close
%d bloggers like this: