Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS

Wizażysta Adele zdradził jej powrót do świata muzyki?

W ostatnim czasie krążyły plotki, że Adele po zakończeniu związku małżeńskiego z Simonem Koneckim, jest gotowa na wielki powrót na listy przebojów! Od wydania jej ostatniego albumu minęły bowiem już 3 lata.

Wizażysta, który z Adele współpracuje już 12 lat, ujawnił fanom, że „coś ekscytującego” już niedługo pojawi się w… tajemniczym poście! Michael Asthon opublikował czarno-białe zdjęcie piosenkarki, nakładającej makijaż przy lustrze. Podpisał go m.in. słowami: „btw ….. wkrótce więcej aktualności”.

Stylista gwiazd nie podał już jednak więcej informacji, które skłoniłyby fanów do spekulacji, czy to oznacza, że Adele wraca do świata muzyki. Warto jednak dodać, że post pojawił się kilka dni po tym, jak piosenkarka pojawiła się na Instagramie, aby porozmawiać o ewentualnej nowej muzyce.

Adele dołączyła do czatu, który odbywał się na żywo między producentami: Babyface i Teddy Riley. Niestety został on przerwany przez techniczne usterki i fani nie mogli nacieszyć się widokiem idolki.

Fani mają nadzieję na czwarty album Adele, który może być emocjonalnym spojrzeniem na jej ostatni zawód miłosny.

Jeden z liderów Republiki, Ryan Tedder, który współpracuje z Adele, dał fanom iskierkę nadziei w zeszłym miesiącu, kiedy powiedział, że „brzmi lepiej niż kiedykolwiek”. Czyżby chodziło o nowy album? Ryan pomagał Adele napisać niektóre ze swoich ulubionych hitów, w tym Rumor Has It i Turning Tables.

(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 1 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: