Adele i jej partner Simon Konecki oficjalnie ogłosili rozstanie po trzech latach małżeństwa. Rozstanie było inspiracją do tworzenia nowego albumu? Przekonamy się niebawem!

Para postanowiła ogłosić separację we wspólnym oświadczeniu dla mediów opublikowanym w piątek wieczorem. Zapewnili, że ich rozstanie odbyło się w przyjaźni i razem wychowają syna. 30-letnia Adele i 15 lat starszy Simon Konecki byli w związku od siedmiu lat. Trzy lata temu w tajemnicy wzięli ślub. O fakcie piosenkarka poinformowała przypadkiem podczas gali Grammy w 2017 roku.

„Adele i jej partner są w separacji. Są zdecydowani wspólnie i w miłości wychowywać swojego syna. Jak zawsze, proszą o uszanowanie ich prywatności. Dalszych komentarzy nie będzie” – wskazano w komunikacie.

Ostatni krążek, 25, Adele wydała w 2015 roku. Od początku kariery sprzedała ponad 100 milionów albumów. Jak wiemy, artystka nagrywała już płyty o nieszczęśliwej miłości. Czy rozstanie jest inspiracją nowego albumu? O tym dowiemy się pod koniec tego roku, kiedy to prawdopodobnie wydany zostanie nowy album.