Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

AEROSMITH powracają do Polski w ramach pożegnalnej trasy koncertowej!

Aerosmith – najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki – ogłosił dziś gigantyczną, europejską trasę w jaką wyruszą w przyszłym roku. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith, którą zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom: Aero-Vederci Baby!.

Gwiazda amerykańskiego rocka wystąpi 2 czerwca 2017 roku w Tauron Arenie Kraków. Będzie to jedyny koncert w Polsce w ramach europejskiejczęści trasy koncertowej. Według zapowiedzi muzyków trasa „Aero-Vederci Baby!” kończy działalność grupy.

W całej swojej karierze, Aerosmith są na czele świata rocka. Od wczesnych hitów takich jak Dream On, Sweet Emotion, Toys In The Attic i Back In The Saddle, przez definiujące gatunek Walk This Way, po największe hity jak Janie’s Got A Gun, Cryin’, Dude Looks Like A Lady, Love Is An Elevator i I Don’t Want To Miss A Thing, Aerosmith jest bezsprzecznie jednym z tych zespołów, które trzeba zobaczyć.

Przedsprzedaż biletów dla fanclubu Aerosmith rozpocznie się 15 listopada o 10:00 i potrwa do 20:00.
Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony www.LiveNation.pl rozpocznie się 16 listopada o godzinie 10:00 i potrwa do 17 listopada do godziny 16:00. Bilety na dużą część trasy Aero-Vederci wejdą do ogólnej sprzedaży od 18 listopada o godzinie 10:00 na www.LiveNation.pl.

Bilety w cenach od 249 zł w sprzedaży od 18 listopada na www.LiveNation.pl.

aerosmith

(Visited 6 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 15 listopada, 2016
Close
%d bloggers like this: