Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:33 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Mata, Sokół, Hotel Maffija i wielu innych na SBM FFestivalu 2023. Nie możecie tego przegapić!

SBM FFestival wraca na lotnisko Bemowo w Warszawie, prezentując długo oczekiwane wydarzenie muzyczne, trwające tym razem aż 4 dni – od 23 do 26 sierpnia 2023 roku.

Tegoroczna edycja gwarantuje ponadprzeciętną dawkę artystycznego doznania, występującą na scenie ponad 30 utalentowanych wykonawców polskiego hip-hopu. Wśród nich znajdziemy takich wykonawców jak Mata, 2115, Sokół, White 2115, Solar & Białas, Sobel, Żabson, Hotel Maffija oraz Jan-rapowanie.

Przez cztery pełne dni festiwalowe zaplanowano spektakularny program, oferujący występy ponad 30 artystów.

Wśród nich wybijają się postaci takie jak Mata, który powraca na Bemowo po zapadających w pamięć występach po premierze albumu Młody Matczak. White 2115, który w minionym roku stał się jednym z najczęściej słuchanych raperów na Spotify w Polsce, również stanie na scenie. Sokół, z kolei, zaprezentuje swoją jedyną solową produkcję w bieżącym roku. Ekipa 2115 również da się poznać, a Sobel zaserwuje swoje umiejętności w wyjątkowym występie w stolicy.

Festiwalowe sceny zapełnią również założyciele SBM Label – Solar i Białas, a także bracia Kacperczyk, którzy świeżo po premierze albumu Pokolenie Końca Świata dostarczą wyjątkowych emocji. Na scenie pojawi się również mnóstwo innych znakomitych postaci sceny hip-hopowej, w tym Jan-rapowanie, Kukon, Żabson oraz Guzior.

Podczas festiwalu na Bemowie odbędą się także specjalne występy grupowe, m.in. członków Hotelu Maffija, jak również artystów projektu SB Maffija Classics, którzy założą wspólny koncert, prezentując swoje kawałki od samego początku istnienia SBM Label.

Dostępne są ciągle 4-dniowe karnety, karnety weekendowe oraz bilety jednodniowe na poszczególne dni festiwalu. Osoby niepełnosprawne mają możliwość wstępu wraz z osobą towarzyszącą na jednym bilecie.

Wszystkie kategorie biletów dostępne są również w wersji premium, oferującej dostęp do wydzielonej strefy przy scenie, z oddzielnym obszarem gastronomicznym i barem, dedykowanymi toaletami oraz przyspieszonym wejściem na teren festiwalu. Właściciele biletów premium otrzymają także zestaw festiwalowych gadżetów oraz specjalne wydawnictwo z udziałem artystów z SBM Label.

(Visited 146 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 16 sierpnia, 2023
Close
%d bloggers like this: