Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Poznaliśmy półfinalistów eliminacji do Pol’and’Rock

Eliminacje do największego festiwalu w Polsce dają młodym twórcom szansę występu przed tysiącami słuchaczy na największym darmowym festiwalu w Polsce. Dla wielu to pierwsza w życiu szansa na koncert przed tak ogromną publicznością.

Nie dziwi zatem, że w tym roku jury w składzie: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński (Prezes ZPAV), Tomasz Kasprzyk – „Kasprol” (dziennikarz, muzyk), Piotr Hancewicz – „Dziki” (muzyk i producent) oraz rzecznik festiwalu Krzysztof Dobies miało ogromny wybór. Na adres Fundacji WOŚP wpłynęły bowiem aż 674 płyty. Każda z nich, zgodnie z wymogami konkursu zawierała przynajmniej 3 utwory.

Jurorzy musieli wybrać z tego jakże szerokiego grona tylko 24 półfinalistów, którzy zagrają w trzech eliminacyjnych koncertach. Te odbędą się we wrocławskim A2 (28 marca), gdańskim Starym Maneżu (18 kwietnia) i białostockiej Zmianie Klimatu (9 maja). Podczas każdego z półfinałów wystąpi także gwiazda wieczoru. We Wrocławiu zagra Organek, w Gdańsku Sidney Polak, a Farben Lehre w Białymstoku. 13 czerwca w Łodzi zaplanowano finał eliminacji. Wstęp na wszystkie imprezy będzie wolny.

Do koncertów półfinałowych zakwalifikowali się:

Bang Bang
Cheap Tabacco 
Cinemon
Dagadana
Decadent Fun Club   
Dr. Deadlock & Conga Line 
Ereles 
Flames Among Hatred 
From Today 
Gorgonzolla 
Hook 
Joanna Vorbrodt 
Johny Rockers 
K-Essence
Moriah Woods
My Own Abyss 
Need More Clouds
Ofelia
Pull The Wire
Radio Slam
Shakin Pork
Siaki
Telescope For The Blind
Tola Janowska

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 13 lutego, 2020
Close
%d bloggers like this: