Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne, Zapowiedzi

Armin Van Buuren zapowiada nowy album!

Na ten moment czekały miliony fanów holenderskiego artysty. Armin prezentuje okładkę nowego albumu pt. „Embrace”, którą stworzył słynny fotograf i reżyser Anton Corbijn, znany chociażby z takich produkcji jak „Amerykanin” czy „Control” o wokaliście Joy Division.

Każdy kolejny singiel, remix, kompilacja czy nowy studyjny album nominowanego do nagrody GRAMMY®, holenderskiego DJ’a i producenta Armina Van Buurena, zawsze wywołują ogromne poruszenie wśród fanów muzyki elektronicznej. Wydany w 2013 roku materiał „Intense”, okazał się ogromnym sukcesem i został wysoko oceniony zarówno przez krytyków, jak i wielbicieli EDM oraz mainstreamu. Dowodem na to, jest nominacja GRAMMY® dla singla „This Is What It Feels Like”, z gościnnym udziałem Trevora Guthrie. Album „Intense” spodobał się również polskim słuchaczom, jest to drugi z rzędu studyjny krążek Holendra, który pokrył się w naszym kraju złotem. Po dwóch latach ciężkiej pracy w studio, Armin Van Buuren z dumą zapowiada premierę szóstego autorskiego albumu pt. „Embrace”, który trafi do sprzedaży 30 października 2015 roku. Projekt graficzny i ikonografia dla „Embrace”, zostały stworzone przez znanego fotografa i reżysera Antona Corbijna.

„Po „76”, „Shivers”, „Imagine”, „Mirage” i „Intense” postanowiłem kontynuować pomysł z tytułem albumu, składającym się z jednego słowa „Embrace”. Chodziło o to, że zawiera on różne instrumenty i dźwięki które włączyłem do swojego brzmienia. Mam nadzieję, że fani pokochają ten nowy etap w moim życiu. Jestem szczęśliwy, że mogłem pracować z Antonem Corbijnem. Jest to dla mnie ogromny zaszczyt i bardzo się cieszę z efektu tej współpracy.”

Armin Van Buuren - Embrace (front)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 8 września, 2015
Close
%d bloggers like this: