Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory, Zapowiedzi

Bastille zapowiadają nową płytę i wydają pierwszy singiel

To już jest pewne Bastille wydaje trzeci album. Krążek Doom Days ukaże się 14 czerwca. Pierwszy oficjalny singiel promujący wydawnictwo Joy jest już dostępny!

Doom Days – trzeci album Bastille – to płyta pełna nadziei na trudne czasy. Dan Smith, Kyle Simmons, Will Farquarson i Chris „Woody” Wood stworzyli album wspólnie z producentem Markiem Crewem. Nominowany do Grammy kwartet jeszcze nigdy nie nagrał tak szczerego albumu.

Album rozpoczyna się w trakcie nocnej podróży taksówką po mieście, a kończy na podłodze w kuchni w towarzystwie euforycznego singla Joy. Kawałek odgania demony kaca spowodowanego życiem za sprawą jednego telefonu od wyjątkowej osoby. – Ten przebłysk nadziei na końcu albumu mówi wszystko. Nawet najmniejszy serdeczny gest od drugiej osoby może rozjaśnić nasze życie – tłumaczy Dan Smith.

Przy okazji ogłoszenia premiery albumu, Bastille ogłosiło 9 kameralnych koncertów w Wielkiej Brytanii w niewielkich salach koncertowych oraz w miastach, które zwykle nie trafiają na rozpiskę trasy: Coventry, Carlisle, Aberdeen, Bradford, Grimsby, Llandudno, Torquay, Portsmouth oraz Margate. Występy odbędą się na przełomie listopada i grudnia 2019.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 maja, 2019
Close
%d bloggers like this: