Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Doda zagra w niedzielę w Teatrze ROMA!

Już w najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję posłuchać wyjątkowego koncertu Dody wraz z Orkiestrą. Koncert odbędzie się w Teatrze Muzycznym ROMA.

Doda przyzwyczaiła słuchaczy, że nie przywykła, by tańczyć, tak jak jej zagrają. Zawsze podkreślała jak ważny jest rozwój artystyczny, przekonywała, że kolejne przedsięwzięcia to skok na głęboką wodę, ale jednocześnie szansa na wzbogacenie własnych umiejętności – stąd obok muzyki, pojawił się film oraz teatr.

Teraz, zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru wiele coverów. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński.

Początkowo koncert miał się odbyć w marcu na warszawskim Torwarze. Koncert ze względów osobistych został przeniesiony na 5 maja. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze muzycznym ROMA i rozpocznie się o godzinie 20:00.

(Visited 24 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 maja, 2019
Close
%d bloggers like this: