Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:21 pm DZIAŁ NEWS, Zestawienia

Beyoncé w Polsce. 10 najlepszych, według nas, utworów wokalistki.

Beyoncé, często nazywana także „Królową” muzyki pop, jest jedną z najbardziej wpływowych i utalentowanych artystek naszych czasów. Jej utwory podbijają listy przebojów na całym świecie, a jej niezrównana wokalna moc, charakterystyczny styl i charyzma zdobyły serca milionów fanów na całym świecie.

Przedstawiamy dziesięć najpopularniejszych utworów Beyoncé, które – naszym zdaniem, stanowią przełomowe momenty w jej imponującej karierze.

Beyoncé wystąpi w Polsce!

Artystka zaplanowała swoje koncerty na 27 i 28 czerwca, które odbędą się na stadionie PGE Narodowy. To będzie doskonała okazja dla fanów Beyoncé i nie tylko, aby doświadczyć jej niesamowitej energii na żywo.

Ostatnie bilety na te wyjątkowe koncerty są jeszcze w sprzedaży, jednak radzimy pośpieszyć się z zakupem. Można je zakupić pod tym linkiem.

10 najlepszych utworów Beyoncé

Crazy in Love (ft. Jay-Z)

To zdecydowanie przełomowy singiel Beyoncé, który umocnił jej pozycję jako solowej artystki po odejściu z zespołu Destiny’s Child. Ten energetyczny utwór, nagrany z udziałem jej męża, rapera Jay-Z, stał się międzynarodowym hitem i zapewnił Beyoncé pierwsze miejsce na listach przebojów na lata.

Beyoncé – Crazy In Love ft. JAY Z

Single Ladies (Put a Ring on It)

Ten utwór to absolutna klasyka, który wywołuje automatyczne machanie rękoma na takt charakterystycznego tanecznego układu choreograficznego. Single Ladies stał się nie tylko popularnym utworem, ale również symbolem siły i niezależności dla wielu kobiet na całym świecie.

Beyoncé – Single Ladies (Put a Ring on It) (Video Version)

Halo

Piękna i poruszająca ballada, która zdobyła serca słuchaczy swoją intensywną emocjonalnością i potężnym wokalem Beyoncé. Utwór ten jest często określany jako jeden z jej największych hitów i stał się zdecydowanym hymnem miłości dla wielu par, bo kto nie słyszał go choć raz podczas pierwszego wspólnego tańca na weselu.

Beyoncé – Halo

Formation

Formation to wyrazisty utwór, w którym Beyoncé angażuje się w tematy polityczne i społeczne, przede wszystkim dotyczące równości rasowej i kulturowej. Zarówno tekst, jak i teledysk są mocnym manifestem artystki, a utwór ten przyczynił się do wywołania dyskusji na temat ważnych kwestii społecznych, szczególnie odnośnie traktowania czarnoskórych na terenie całego globu.

Beyoncé – Formation (Official Video)

Irreplaceable

To kolejny wielki hit Beyoncé, który zdobył popularność dzięki swojemu chwytliwemu refrenowi i tekstowi poruszającemu tematykę zakończenia związku. Utwór ten stał się hymnem dla wszystkich osób, które odnajdują siłę i pewność siebie po zakończeniu toksycznego związku.

Beyoncé – Irreplaceable

Drunk in Love (ft. Jay-Z)

Kolejna kolaboracja z Jay-Z, Drunk in Love, to sensacyjny utwór, który łączy seksapil i zmysłowość. Beyoncé wraz z mężem dostarczają energii i namiętności, tworząc niezapomniany utwór, który zdobył szerokie uznanie krytyków i fanów.

Beyoncé – Drunk in Love (Explicit) ft. JAY Z

Love on Top

Optymistyczna i radosna piosenka, która rozpala pozytywne emocje. Beyoncé zachwyca swoim wokalem, prezentując wyjątkowe umiejętności w skalach wokalnych. Ten utwór jest prawdziwym hymnem miłości i radości. Pamiętacie? To podczas wykonania tego singla na galu MTV VMA Beyonce ogłosiła, że jest w ciąży ze swoim pierwszym dzieckiem!

Beyoncé – Love On Top (Official Video)

Run the World (Girls)

Run the World (Girls) to hymn siły i równouprawnienia płci. Beyoncé przekonuje słuchaczy, że kobiety mają władzę i zdolność do przejęcia kontroli nad światem. Utwór ten stał się inspiracją dla wielu kobiet, stając się motywującym hymnem dla tych, którzy pragną zmieniać świat.

Beyoncé – Run the World (Girls) (Official Video)

If I Were a Boy

W If I Were a Boy Beyoncé bada tematykę płciowych nierówności, prezentując emocjonalną balladę o wyobrażeniu sobie, jakby to było być mężczyzną. Chciałaby wówczas robić to co jej partner, pić piwo, podrywać z kolegami dziewczyny i dowiedzieć się, dlaczego czasami ją krzywdzi. Utwór ten zdobył popularność dzięki swojemu przemyślanemu tekstowi i niezwykłym wykonaniu.

Beyoncé – If I Were A Boy

Listen

To silna i poruszająca ballada, która pochodzi z filmu „Dreamgirls”, w którym Beyoncé wystąpiła jako aktorka. Utwór ten zdobył uznanie zarówno ze względu na emocjonalne wykonanie, jak i na swoje inspirujące przesłanie o odnajdywaniu swojego głosu i przekraczaniu granic.

Beyonce – Listen Official Video HD
(Visited 125 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 17 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: