Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 4:19 pm DZIAŁ NEWS, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Beyoncé w Polsce. Pierwszy koncert już za miesiąc!

Za mniej niż miesiąc, polscy fani będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć i usłyszeć jedną z największych gwiazd światowej sceny muzycznej – Beyoncé.

Artystka zawita do Polski jako część swojej spektakularnej trasy RENAISSANCE WORLD TOUR. Dwa koncerty, zaplanowane na 27 i 28 czerwca, odbędą się na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Ostatnie bilety na te wyjątkowe koncerty są jeszcze w sprzedaży, jednak radzimy pośpieszyć się z zakupem. Można je zakupić pod tym linkiem.

To wyjątkowe wydarzenie jest nie lada gratką dla wszystkich fanów Beyoncé w Polsce, którzy od dawna marzyli o możliwości zobaczenia jej na żywo. To będzie jej trzeci i czwarty (po The Mrs. Carter Show World Tour oraz On the Run II Tour) występ w naszym kraju.

Koncerty na PGE Narodowym na pewno dostarczą niezapomnianych emocji, nie tylko dzięki muzycznym talentom Beyoncé, ale również dzięki zapierającym dech w piersiach widowiskom, które towarzyszą każdemu jej wystąpieniu.

W trakcie tych koncertów, Beyoncé będzie promować swój najnowszy album zatytułowany Act I: Renaissance, który natychmiast stał się światowym przebojem. W pierwszym tygodniu od premiery album zdobył szczytową pozycję na prestiżowej liście Billboard 200. Co warto podkreślić, jest to osiągnięcie imponujące, biorąc pod uwagę, że piosenkarka praktycznie nie korzystała z tradycyjnych form promocji.

Ostatnie bilety na te wyjątkowe koncerty są jeszcze w sprzedaży, jednak radzimy pośpieszyć się z zakupem. Można je zakupić pod tym linkiem.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 15 czerwca, 2023
Close
%d bloggers like this: