Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am NA LUZIE, Z życia gwiazd

Córka Kasi Kowalskiej w ciężkim stanie z koronawirusem. Artystka apeluje o pozostanie w domach!

Kasia Kowalska w opublikowanym filmie na Facebooku potwierdziła wykrycie wirusa Sars-CoV-2 u swojej córki. Artystka apeluje: zostańmy w domach!

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej jest hospitalizowana w jednym z brytyjskich szpitali w związku z wykryciem u niej koronawirusa. Wokalistka opublikowała poruszający apel do swoich fanów i całego społeczeństwa.

Kasia powiedziała, że dostała telefon z jednego ze szpitali w Anglii. Stan jej 23-letniej córki był na tyle ciężki, że lekarze podjęli decyzję o intubacji pacjentki. Zgodę na to wyraziła artystka.

Witam serdecznie. Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację.” – mówi Kasia Kowalska

Polska wokalistka prosi swoich fanów i społeczeństwo o niebagatelizowanie obecnej sytuacji i pozostanie w domach.

Chciałabym tym filmikiem sprowokować Was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Więc, nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu. Pozdrawiam serdecznie” – apeluje piosenkarka

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 27 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: