Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Doda „Fly High Tour”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Fly High Tour jest czwartą trasą koncertową Dody. Koncerty promowały jej dwa dotychczas wydane albumy studyjne – Diamond Bitch i 7 pokus głównych. Pierwszy z koncertów odbył się 24 maja 2013 roku na terenie Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jeden z koncertów, we Wrocławiu w Hali Stuleci, został zarejestrowany na potrzeby koncertowego albumu Fly High Tour – Doda Live. To właśnie ten koncert dziś obejrzymy.

Doda w latach 2000–2006, a następnie 2014 i 2016–2019 była wokalistką zespołu Virgin, z którym nagrała i wydała cztery albumy studyjne: VirginBimboFiccaChoni. Od 2007 artystka solowa, wydała trzy albumy studyjne: Diamond Bitch7 pokus głównychDorota. Za sprzedaż swoich płyt i singli otrzymała jedną potrójnie platynową płytę, trzy platynowe i dwie złote. Laureatka dwóch Europejskich Nagród Muzycznych MTV, 12 statuetek Viva Comet Awards, w tym dla Artysty 10-lecia i za Przebój 10-lecia (za utwór Szansa), trzech nagród Eska Music Awards, dwóch Superjedynek, dwóch nagród fotoreporterów i dziennikarzy na KFPP w Opolu, Telekamery i Platynowej Telekamery.

(Visited 46 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 27 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: