Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Deep Purple w Łodzi już w październiku!

„Smoke on The Water” oraz wiele innych kultowych utworów na żywo – 25 października 2015 roku w Łodzi! Legenda rocka Deep Purple wystąpi w Polsce na jedynym koncercie!

Po ogromnym sukcesie lutowych występów, zespół postanowił wrócić do naszego kraju, tym razem zagrają w łódzkiej Atlas Arenie! Nie jest już tajemnicą, że muzycy pracują nad nową, dwudziestą w ich dorobku płytą studyjną i nie ma się co dziwić, krążek ”Now What?!” podbił serca fanów i pokazał, że zespół nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i jest w świetnej formie.

Koncerty jednej z największych legend rocka, jaką jest Deep Purple to za każdym razem niezapomniane przeżycie dla wszystkich wielbicieli tego gatunku. Mimo wielu lat spędzonych na scenie zespołowi zawsze towarzyszy wielka energia oraz świetna forma, to wszystko w połączeniu z doskonałymi umiejętnościami instrumentalnymi oraz wokalnymi tworzy niezwykłe widowisko, zostające na długo w pamięci. Ostatni krążek Deep Purple „Now What?!” okazał się ogromnym sukcesem i był jedną z najbardziej wyczekiwanych od lat płyt, po której na nowe utwory apetyt fanów tylko wzrósł. Z niecierpliwością zatem oczekujemy kolejnego krążka i zapraszamy do łódzkiej Areny już w październiku 2015!

25.10.2015
DEEP PURPLE + support
Łódź, Atlas Arena

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

Ceny biletów:
Płyta stojąca: 180 PLN przedsprzedaż / 200 PLN w dniu koncertu
Płyta stojąca (golden circle): 330 PLN przedsprzedaż / 350 PLN w dniu koncertu
Siedzące kategoria 1: 275 PLN przedsprzedaż / 295 PLN w dniu koncertu
Siedzące kategoria 2: 195 PLN przedsprzedaż / 215 PLN w dniu koncertu
Siedzące kategoria 3: 160 PLN przedsprzedaż / 180 PLN w dniu koncertu

(Visited 10 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 20 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: