Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Katie Melua wystąpi w Lublinie

Katie Melua wraca do Polski i uświetni Europejski Festiwal Smaku w Lublinie. Artystka wystąpi 3 września na stadionie miejskim. Przed piosenkarką wystąpi Mela Koteluk.

Tegoroczna, siódma już edycja Europejskiego Festiwalu Smaku odbędzie się w dniach 2-6 września. Motywem przewodnim będą smaki Gruzji. Katie Melua wystąpi podczas głównego koncertu na Arenie Lublin. Pozostałe występy odbywać się będą na Placu po Farze.

Koncert Katie Melua odbędzie się 3 września o godz. 20 na Arenie Lublin. Przed piosenkarką wystąpi Mela Koteluk. Koncert będzie przeznaczony dla maksymalnie 13 tys. osób. Organizatorzy zapewniają, że będzie to ekskluzwyna impreza ze względu na muzykę, którą wykonuje artystka. Dla widzów będą przygotowane krzesełka pod sceną.

– Dlatego właśnie postanowiliśmy zaprosić Katie Melue, która choć mieszka i tworzy w Anglii, urodziła się w Gruzji. Chcemy, żeby na koncert i festiwal przyjechali wszyscy przyjaciele i fani Gruzji z całego kraju – powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej Waldemar Sulisz z Kresowej Akademii Smaku, współorganizatora imprezy.

BB_Katie-Melua

W 2003 roku Katie wydała swój debiutancki album “Call Off the Search”, sprzedany w blisko dwu-milionowym nakładzie. Dwa lata później na rynek trafił “Piece by Piece”, z najsłynniejszym przebojem artystki, “Nine Million Bicycles”.

Płyta “Ketevan”, ukazała się w 2013 roku. W Lublinie usłyszycie największe przeboje Gwiazdy, utwory z ostatniej płyty.

Czy Katie zaśpiewa po gruzińsku? Ma wielki sentyment do koncertu w Lublinie, wiemy, że gruzińska edycja Europejskiego festiwalu Smaku tak ją zainteresowała, że chce przylecieć dzień wcześniej i być na festiwalu w środę.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 20 lipca, 2015
Close
%d bloggers like this: