W ramach cyklu #premieraonline Empik zaprasza na dwa spotkania, które odbędą się w tym tygodniu. Tym razem polscy fani będą mogli wirtualnie spotkać się z amerykańską wokalistką LP oraz klawiszowcem rockowego zespołu Deep PurpleDon Airey’em.

Rozmowa z autorką hitu Lost On You odbędzie się 6 sierpnia (czwartek) o godz. 18:00. Piosenkarka podzieli się informacjami na temat jej pierwszej płyty na żywo Live in Moscow i na żywo zagra dla fanów kilka utworów. Krążek składa się z 17 utworów, a w jego skład weszły największe hity artystki. Rozmowę poprowadzi Agnieszka Szydłowska. Weź udział w wydarzeniu!

Spotkanie z Don Airey’em zaplanowano na 7 sierpnia (piątek) również na godz. 18:00. Muzyk opowie o najnowszym krążku Whoosh!, którego premiera odbędzie się tego samego dnia. Album powstał we współpracy z Bobem Ezrinem. Jest to najbardziej zróżnicowana płyta, jaką do tej pory wspólnie stworzyli. Najnowszy album opisywany jest następująco: „Whoosh! wyraża niezadowolenie z obecnej sytuacji na świecie, co czyni go aktualnym dla wszystkich pokoleń wielbicieli rocka”. Rozmowę poprowadzi Michał Kirmuć. Weź udział w wydarzeniu!

Interaktywne transmisje odbędą się na facebookowym profilu Empik. W trakcie spotkania fani będą mogli zadawać artystom pytania w komentarzach pod streamingiem.