Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Dziś startuje Mała Pomarańcza Fest 2018!

Już dziś, 2 czerwca, odbędzie się 2 edycja festiwalu „Mała Pomarańcza”. „Mała Pomarańcza Fest”, to niezależny Festiwal muzyczny odbywający się w przepięknej aranżacji Żoliborskiego saloniku artystycznego – La Boheme.

Jeżeli kręcą Was akustyczne brzmienia w niewielkich przestrzeniach, a nie duże sceny na jeszcze większych polach, to jest to pozycja obowiązkowa! Co więcej, Mała Pomarańcza w tym roku obchodzi swoje drugie urodziny, a lineup zachwyca!

Dziś na jednej scenie spotkają się wspaniali, polscy sognwriterzy, a każdy z nich odznacza się totalnie inną energią sceniczną i muzyczną, więc każdy znajdzie sobie coś dla siebie!

Suzia

Suzia, czyli Zuzanna Kłosińska – swój projekt rozpoczęła w 2012 roku. Od tamtego czasu pisze, komponuje, śpiewa, występuje na scenach klubowych w całej Polsce. Tworzy muzykę akustyczną, balladową. W maju 2018 dzięki wsparciu fanów w akcji croudfoundingowej artystka wypuściła swój debiutancki krążek Nie dzieje się nic EP, którego możesz posłuchać online.

Zagi

Zagi, to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów – pisze dla siebie, ale także dla innych artystów. Ma na swoim koncie już 3 albumy, a najnowszey to Kilka lat, parę miesięcy i 24 dni. Jej muzyka to bardzo kobiece, pełne uczuć i emocji teksty, ubrane w ciekawe melodie. Zagi nie rozstaje się ze swoimi instrumentami: gitarą i ukulele. Zabiera słuchaczy w podróż przez delikatne, liryczne utwory po odważne, energetyczne brzmienia. Artystka inspiruje się otaczającym ją światem.

Jemelo

Jemelo to autorski projekt muzyczny Jarosława “Jerry” Chojnackiego. Jego utwory oscylują wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej o mocno grunge-rockowym “podłożu”. Ważną częścią muzyki Jemelo są bardzo charakterystyczne, mocne teksty, w większości napisane w języku polskim. Pod koniec grudnia 2017 wypuścił do Internetu 41 video EP, mini album live, który w całości dostępny jest do posłuchania na jego kanale youtube.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 2 czerwca, 2018
Close
%d bloggers like this: