Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Fest Festival 2019: Jaden Smith i Alan Walker wystąpią w Chorzowie!

Znamy kolejnych wykonawców, którzy zagrają podczas Fest Festival. Przypomnijmy, wydarzenie odbędzie się w dniach 23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie.

Organizatorzy ogłosili kolejnych dwóch headlinerów pierwszej edycji festiwalu organizowanego na Śląsku. Są nimi Jaden Smith, który zagra po raz pierwszy w Polsce oraz Alan Walker. Do składu dołączyli również Metronomy, Rejjie Snow, Lion Babe, Sevdaliza i Christian Löffler. Jesteście ciekawi, kto jeszcze wystąpi? Sprawdźcie wszystko u nas na stronie.

W sprzedaży dostępne są nadal bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety za 259 złotych, zaś bilety jednodniowe od 149 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin. Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Jaden Smith, wielu osobom znany także z produkcji filmowych m.in. u boku ojca – Willa Smitha, to bardzo młody i wszechstronny artysta, który reprezentuje nowe pokolenie gatunku i jest uwielbiany przez fanów m.in. dzięki takim hitom, jak Icon, Fallen czy Watch Me. Co ważne, będzie to jego pierwszy występ w Polsce.

Alan Walker to także młody fenomen sceny, ale tej elektronicznej. Choć nie skończył jeszcze 22 lat, łączna liczba wyświetleń i odtworzeń jego produkcji przekroczyła liczbę 15 miliardów. Przyczyniły się do tego takie produkcje, jak Faded, Alone czy The Spectre, które szturmem zdobyły popularność na całym świecie. Alan jest z pewnością ulubieńcem publiczności, co potwierdza liczba ponad 500 występów w klubach i na festiwalach – m.in. takich, jak Coachella, Tomorrowland czy Lollapalooza.

Festiwalowa publika w wielu zakątkach globu miała okazję wielokrotnie oglądać również koncerty brytyjskiej grupy Metronomy. Zespół tworzą Joseph Mount, Oscar Cash, Anna Prior i Gbenga Adelekan – ich oryginalna wizja muzyki to swojego rodzaju międzygatunkowy slalom, bo choć śmiało czerpie z wpływów popu, elektroniki czy Indie, często nie daje się jednoznacznie szufladkować. Ich najbardziej znane produkcje to chociażby The Bay, Heartbreaker czy The Look.

Tegoroczny skład Fest Festival powiększył się też o kolejnych charyzmatycznych i utalentowanych wokalistów. Sevdaliza to mistrzyni w tworzeniu hipnotyzujących produkcji na pograniczu awangardowego popu, trip-hopu czy soulu. Lion Babe czuje się natomiast znacznie lepiej w radosnych i cieplejszych utworach, co potwierdza chociażby jej hit – Treat Me Like Fire czy kolaboracje z Childish Gambino i Disclosure. Dużo słońca (choć nie tylko!) słychać także w twórczości Rejjie Snow, młodego artysty z Dublina, który w ubiegłym roku wydał świetny album pt. Dear Annie.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , , Last modified: 28 kwietnia, 2019
Close
%d bloggers like this: