Fest Festival ogłasza pierwszych polskich artystów, którzy wystąpią 23 i 24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Festiwal zainauguruje koncert projektu Albo Inaczej.

Przeszło tydzień temu miejsce miało pierwsze ogłoszenie Fest Festivalu. Teraz do grona międzynarodowych gwiazd dołącza silna polska reprezentacja w formule projektu Albo Inaczej, wytwórni Alkopoligamia.com. Podczas koncertu projektu Albo Inaczej wystąpią tacy artyści jak m.in. Krystyna Prońko, Miuosh, Piotr Zioła, Ten Typ Mes, Natalia Nykiel czy Rosalie.

Nowe wydarzenie na festiwalowej mapie Polski ogłosiło już swojego pierwszego headlinera, czyli Wu-Tang Clan wraz z Little Dragon, Lost Frequencies oraz Vitalic pres. Dima (LlVE).

Już w sierpniu tego roku na terenie Parku Śląskiego odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Fest Festival. Muzyczne święto rozpocznie się w piątek 23 sierpnia i będzie trwało do końca weekendu. Dwudniowe karnety dostępne są w pierwszej puli “early bird” (tylko do 15.03.2019) już od 229 złotych, zaś bilety jednodniowe od 129 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych.