Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Festiwal CZW RAP NIGHT 2020 odwołany!

Pod koniec lipca fani festiwalu CZW RAP NIGHT cieszyli się informacją o wydarzeniu zaplanowanym na 22 sierpnia 2020 r. w Człuchowie. 13-sta edycja festiwalu została odwołana. Prawdopodobnie zostanie wyznaczony nowy termin.

Zakupione bilety zostaną zwrócone za pośrednictwem portalu bilety24.

Organizator wydarzenia wydał w tej sprawie oświadczenie, w którym wyraził żal z przymusu odwołania festiwalu, jednak w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną podjęcie tych kroków było konieczne. Poniżej znajduje się oficjalne oświadczenie Organizatora wydarzenia.

Na hip-hopowym festiwalu, odbywającym się od 2008 roku, mieli wystąpić m.in.: PRO8L3M, Szymi Szyms czy OsaKa.

Oficjalne stanowisko Organizatora:

 1. Oświadczenie Organizatora – Dyrektora Pana Adama Bondarenko z Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie:
  „Kochani! Z wielką przykrością i zdenerwowaniem, informuję, że tegoroczna edycja naszej sztandarowej imprezy CZW RAP NIGHT musi zostać ODWOŁANA!!!
  Powodem takiej decyzji jest pismo nr. SE.II.4726.02.2020.AŻ od Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Człuchowie, który uznał, że w związku ze wzrostem liczby osób zakażonych wirusem SARS-CoV-2 organizowanie naszej imprezy może zagrażać życiu i zdrowiu uczestnikom oraz mieszkańcom miasta Człuchowa.
  W związku z powyższym, nie mogę się zdecydować na podjęcie ryzyka organizacji tego wydarzenia mimo poniesionych już kosztów. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję.
  Informuję jednocześnie, że jestem po rozmowach z zespołem PROBLEM i ustaliliśmy, że koncert odbędzie się w najbliższym możliwym terminie. Informuję też, że pieniądze za zakup biletów zostaną Wam zwrócone za pośrednictwem portalu bilety24.
  Bardzo Was wszystkich przepraszam i informuję, że podjąłem tę decyzję z wielką przykrością ponieważ traktuję to swoiste święto hip – hopu bardzo poważnie i jest to dla mnie osobiście wielkie wydarzenie promujące nasze miasto. Dziękuję też za zaangażowanie Markowi Miszczyszynowi, który jak zwykle poczynił wszelkie starania aby wydarzenie odbyło się na wysokim poziomie.
  Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość i przybycie na koncert PROBLEMU w Człuchowie. O terminie poinformujemy Was jak tylko będzie to możliwe.
 2. Stanowisko organizacji Vibe2NES, zajmującego się promocją wydarzenia:
  „Do dziś byliśmy pełni nadziei, energii i zaangażowania w tegoroczny CZW RAP NIGHT… Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby 13. edycja się odbyła i żebyśmy mogli się wszyscy spotkać podczas tego hip-hopowego święta, którego tradycja ciągnie się od 2008 roku…
  Niestety rano odebraliśmy telefon od Dyrektora MDK w Człuchowie z odgórną informacją, o której w szczegółach można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu MDK w Człuchowie. Bardzo nam przykro, ale mamy nadzieję sami rozumiecie, że w tym momencie mamy związane ręce, a cała sytuacja jest spowodowaną pandemią… Walczyliśmy do końca. Mamy nadzieję zobaczymy się niedługo. W kontakcie!”
(Visited 34 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 7 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: