Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Natalia Świerczyńska „O północy” – singiel zapowiada nową płytę artystki

Natalia Świerczyńska zaprezentowała singiel O północy, który zwiastuje płytę o tym samym tytule. Album ukaże się jesienią 2020 roku nakładem wytwórni MTJ.

O północy to ważna i osobista historia z życia Natalii. Utwory, które wejdą w skład płyty, zostały zainspirowane opowieściami jej babci, u boku której się wychowywała. Mówią o marzeniach, tęsknotach i pragnieniu wolności młodej dziewczyny, której przyszło żyć na Kresach Wschodnich w czasach II wojny światowej, co całkowicie przewartościowało wówczas świat młodej dziewczyny. Artystka, pisząc teksty na płytę, próbowała postawić siebie na jej miejscu i bardziej zrozumieć ówczesną rzeczywistość. W najnowszym muzycznym materiale Natalia przekazuje emocje, które narastały w niej od dawna.

O północy to tytułowa piosenka z mojej nadchodzącej płyty. Wzruszająca historia o tęsknocie za pięknem, dobrem i miłością, które los czasami postanawia nam odebrać. Jak we wszystkich tekstach z tego albumu, opowiadam o wojennych przeżyciach swojej Babci, ale ta piosenka jest dla mnie wyjątkowa i należy zdecydowanie do tych ulubionych. Zostawiłam w niej kawał swojego serca” – opowiada o nowej piosence Natalia Świerczyńska.

(Visited 30 times, 1 visits today)
Last modified: 7 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: