Znakomity holenderski electrohouse’owy didżej i producent Hardwell przygotował nowego singla. Piosenka nosi tytuł How You Love Me, a gościnnie pojawiają się w niej Snoop Dogg i Conor Maynard.

Pochodzący z Bredy, Robbert van de Corput, jak naprawdę nazywa się Hardwell, przygotował mocny przebój silnie inspirowany tropical popem. Mający doświadczenie w pracy z takimi tuzami muzyki popularnej jak Craig David czy Jason Derulo Holender uznał, że do utworu pasować będą dwaj artyści, którzy są na zupełnie innym etapie kariery – zaliczany do młodego pokolenia brytyjski aktor i piosenkarz Conor Maynard oraz legenda hip-hopu i utalentowany aktor Snoop Dogg.

30-letni Hardwell oprócz bycia didżejem i producentem, jest też właścicielem wytwórni płytowej, a także cenionym twórcą filmów dokumentalnych. Dużo czasu poświęca też na działalność charytatywną oraz wspiera globalne inicjatywy edukacyjne dla dzieci. Oprócz współpracy ze wspomnianymi artystami może pochwalić się remiksami dla Rihanny, Moby’ego, The Wanted i Coldplay. Występował na największych festiwalach z Ultra Music Festival, Coachella, Tomorrowland i Lollapalooza na czele. A także podczas finału Ligi Mistrzów UEFA w Kijowie.

Klipy Hardwella na kanale na Youtubie obejrzano ponad 844 mln razy. Na jego koncie są nominacje do MTV European Music Awards, drugie miejsce w plebiscycie DJ Mag na najlepszego didżeja 2016 roku, sześć nagród IDMA (w tym dla najlepszego didżeja). W 2017 roku powędrowało do niego wyróżnienie „Best International DJ” podczas Ibiza DJ Awards.