Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Nowy album Ruth Kolevy już dostępny

Nowy album Ruth Kolevy już dostępny w sprzedaży. Na płycie zagrali muzycy z Anderson .Paak, Snoop Dogg, The Internet, Flying Lotus.

Bułgarska piosenkarka i tekściarka Ruth Koleva powraca na muzyczne salony ze swoim drugim studyjnym albumem pt. Confidence. Truth, który Polsce jest już dostępny dzięki Mystic Production. Ta mikstura, złożona z bardzo osobistych utworów, idealnie wpisuje się w klimat współczesnego popu, oscylując wokół szerokiego wachlarza nastrojów – od pełnych westchnień wyznań na ucho, po epickie, tryskające euforią hymny. Ze szczyptą łobuzerskich dęciaków na dokładkę.

Wyprodukowany przez jej współrodaka Gueorgiu Lineva z kalifornijskej grupy Kan Wakan, a napisany wspólnie ze wschodzącą gwiazdą Rachel Row, Jonahem Christianem (Stones Throw), Lindsay Olsen oraz SAIGO, Confidence.Truth brzmi, jakby bez trudu mógł zadomowić się zarówno w komercyjnych stacjach radiowych, jak i w prywatnych bibliotekach muzycznych jako oddany przyjaciel, gotowy towarzyszyć nam przy każdej okazji.


(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , Last modified: 29 kwietnia, 2018
Close
%d bloggers like this: