Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne

Nowości od My Name Is New

6 wyjątkowych talentów, 6 nowych, nietuzinkowych utworów i jedna playlista pełna muzycznych zaskoczeń. Reprezentanci MNIN nie zwalniają tempa, a ilość sukcesów dzięki projektowi stale rośnie!

Projekt My Name Is New wystartował pod koniec września. Inicjatywa od początku cieszy sie dużym zainteresowaniem. Z blisko 400 zgłoszonych utworów, wyłoniono dotąd 35 artystów, którzy mile zaskoczyli nas swoją twórczością.

Tym razem do ekipy MNIN dołączyło 6 nowych artystów, którzy swoim brzmieniem oczarowali Kayax. Na pokładzie powitaliśmy między innymi zespół Atem, który na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Zostali oni wyróżnieni między innymi na Festiwalu Młodych Talentów, pojawili się również jako goście w radiu „Trójka“ oraz w audycji „Czwórki“. Kolejną MNIN-ową perełką jest duet Eyelids z Katowic. Młodzi artyści tworzą głównie electropop, choć nie boją się eksperymentować z innymi gatunkami.

Do projektu dołączył również duet Honeycomb, którego piosenka zaskakuje swoją lekkością i świeżością. Popowa kompozycja jest wręcz idealna na zimowe i mroźne dni! Nie obyłoby się również bez zespołów eksperymentalnych, tym razem swój głos ma Bleeding Moses – zespół, jak mówią, „pigeon rockowy“. Ich kariera rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej, pojawili się między innymi w radiu „Czwórka“ czy w „Offensywie“ Piotra Stelmacha w radiu „Trójka“, a swój pierwszy album mieli okazję nagrać w Rolling Tapes Studio. Ich piosenka to mieszanka rockowych brzmień lat 70′, trip-hopu i muzyki synthezatorowej.

Na playliście znalazł się również solista, Kamil Juszczyk, który przygodę z muzyką zaczął już od wczesnych lat młodości. Na koncie majak dotąd szereg supportów, między innymi przed Dawidem Podsiadło czy Brodką. Brzmienie, którym się charakteryzuje to połączenie nowoczesnego popu z muzyką elektroniczną. Kolejnym nowym reprezentantem projektu MNIN stał się duet Sztuczne Książki, czyli słodko-gorzki portret ich pokolenia. Cechują się poetyckim surrealizmem, mrokiem i zamiłowaniem do ulicznych melodii.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 27 grudnia, 2018
Close
%d bloggers like this: