Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 11:32 pm Premierowe Utwory

Harry Styles powraca z nowym teledyskiem! Premiera „Daylight”

Bez wcześniejszych zapowiedzi w sieci pojawił się teledysk Harry’ego Stylesa do singla „Daylight” z trzeciego albumu studyjnego artysty, zatytułowanego „Harry’s House”. Ta niespodziewana premiera rozpaliła entuzjazm wśród miłośników jego twórczości,

Harry Styles od dłuższego czasu cieszy się ogromnym uznaniem za swoje muzyczne dokonania. Niedawno artysta dał głośno zapowiadany koncert w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło tłumy fanów, a najwierniejsi czekali na koncert wokalisty już kilka dni przed wydarzeniem pod PGE Narodowym. Artysta jednak nie zwalnia tempa i dalej promuje swoją płytę.

Za reżyserię teledysku „Daylight” odpowiada ukraińska reżyserka Tanu Muino, która wcześniej współpracowała z Harrym przy klipie do As It Was”. Tanu na swoim koncie ma już współprace m.in. z takim artystami jak: The Weeknd, Cardi B czy Lil Nas X.

Jednak nie jest to pierwszy klip do utworu. Harry Styles rok temu wspólnie z Jamesem Cordenem prowadzącym program „The Late Late Show with James Corden” zrobili amatorską, budżetową wersję teledysku. Oprócz tego, że na realizację mieli tylko trzy godziny, ich budżet również był mocno ograniczony. Nagrania do teledysku odbyły się podczas specjalnie zorganizowanej domówki w prywatnym mieszkaniu fanek Harry’ego Stylesa, które udostępniły swoje miejsce jako idealną scenerię dla potrzeb produkcji.  

(Visited 179 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 20 lipca, 2023
Close
%d bloggers like this: