Już 8 maja o godz. 19:00 hotel ibis Warszawa Stare Miasto zaprasza na muzyczny występ obiecujących artystów polskiej sceny wokalnej. To niezwykła okazja, aby doświadczyć fenomenu nowej odsłony kampanii #ibismusic i odkryć wschodzące talenty. Podczas warszawskiego koncertu z serii wydarzeń ibis MUSIC, na scenie wystąpią Linia Nocna i OLY.

#ibismusic, czyli z pasją do muzyki

ibis MUSIC to seria 44 kameralnych koncertów, które odbędą się w hotelach ibis w 17 krajach na całym świecie. Wśród nich znalazły się 4 państwa z Europy Wschodniej: Polska (2 koncerty – 8 maja Warszawa, 30 maja – Kraków), Litwa, Czechy i Węgry. Muzyczna podróż w ramach kampanii ibis MUSIC zakończy się w sierpniu – wielki finał będzie miał miejsce podczas odbywającego się w Budapeszcie festiwalu Sziget Festival 2019 Dziewięciu wschodzących artystów, wybranych spośród 88 reprezentantów 17 państw biorących udział w kampanii, zaprezentuje swoje umiejętności w specjalnie na tę okazję stworzonej strefie marki ibis. Zwycięzca otrzyma między innymi możliwość współpracy z Sony Music UK’s 4th Floor Creative Group.

Warszawska odsłona

Już w najbliższą środę, 8 maja, na scenie hotelu ibis Warszawa Stare Miasto wystąpią wschodzący artyści, którzy również mają szansę na udział w wielkim finale i zwycięstwo w kampanii ibis MUSIC 2019 – Linia Nocna oraz Oly.

Linia Nocna to elektroniczny duet stworzony przez Monikę Mimi Wydrzyńską i Mikołaja Trybulca. Zespół zadebiutował w czerwcu 2017 roku singlem „Znikam na chwilę”, nagrodzonym przez redakcję Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Klip ma już ponad pół miliona wyświetleń w serwisie YouTube. W marcu ubiegłego roku na rynku ukazał się debiutancki album zespołu pod tym samym tytułem. Krążek zdobył nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii „Album Roku”.

Pod pseudonimem Oly. kryje się Aleksandra Komsta, pochodząca z Nałęczowa przedstawicielka alternatywnego popu. Zadebiutowała w serwisie YouTube w 2013 roku, gdzie udostępniała swoje wykonania na autorskim kanale. Debiutancki album Oly. „Home” pojawił się w sprzedaży wiosną 2015 roku. Trzy lata później artystka wydała kolejny krążek pod tytułem „Rzeczy których nie mówię, kiedy jestem dorosła”.

 Więcej informacji na temat kampanii znajdziecie na stronie: www.ibis-music.com


IBIS TO MY. KOCHAMY MUZYKĘ, KTÓRA JEST NASZĄ PASJĄ.

Nasze żywioły to: energia jaką daje tłum, rytm muzyki, zaproszenie do tańca, wyrywający się z gardła śpiew. Muzyka na żywo to zdecydowanie więcej niż tylko słuchanie, to wspaniałe doświadczenie, jednocząca ludzi siła, dzięki której posiadamy wspaniałe wspomnienia. Muzyka to nasza pasja, dlatego pragniemy, aby była dostępna na żywo w naszych hotelach. Nasza misja to tętniące muzyką zakątki, doskonałe miejsca do rozkoszowania się dźwiękami i relaksu. Muzyka otwiera nas na innych.

Zwracamy uwagę na dwie ważne kwestie. Po pierwsze, w naszych hotelach zagości muzyka na żywo. Kameralne koncerty gwiazd oraz wschodzących talentów, otworzą serca naszych gości na dźwięki, które z pewnością pokochają. Po drugie, udostępniamy platformę wspierającą młode talenty, poprzez umożliwienie im współpracy z doświadczonymi artystami. Przekazujemy również do ich dyspozycji naszą scenę, komfortową przestrzeń do wypoczynku, a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas międzynarodowych festiwali. Reprezentujemy otwarte podejście do fanów, gości i artystów. To nasz niepowtarzalny styl.

 

ibis.com | accorhotels.group