Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Jessie Ware w spotkaniu online z polskimi fanami! Sprawdź gdzie i kiedy

Brytyjska wokalistka Jessie Ware spotka się z polskimi fanami online. Wydarzenie organizowane jest przez Empik wraz z Universal Music Polska oraz Going. w ramach cyklu #premieraonline. Transmisja spotkania odbędzie się 13 lipca o godz. 18:00 na profilu Empik na Facebooku.

Rozmowa, prowadzona przez Gabi Drzewiecką, będzie skupiała się w dużej mierze wokół najnowszej płyty wokalistki. Krążek pt. What’s Your Pleasure? to wydany 26 czerwca br. czwarty studyjny album Jessie. W skład 53-minutowej płyty wchodzi 12 tracków, a pierwszym singlem promującym był utwór Spotlight. Energetyczna piosenka to spora dawka muzyki z gatunków funk i dance. Cały album utrzymany w popowo-funkowym klimacie już zdążył odnieść spory sukces, zbierając pochlebne recenzje krytyków. Najświeższa twórczość 35-letniej piosenkarki nawiązuje do lat 70., 80. oraz 90. i została bardzo pozytywnie przyjęta przez fanów na całym świecie.

W trakcie trwania rozmowy na żywo fani będą mogli zadawać pytania w sekcji komentarzy pod transmisją, a na końcu spotkania Jessie wykona wybraną piosenką, specjalnie dla polskich fanów. Rozmowa będzie tłumaczona przez Anię Rosiak.

Więcej informacji znajduje się w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 10 lipca, 2020
Close
%d bloggers like this: