Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Promocje muzyczne

Salony Empik czynne dłużej przed Świętami

Szczyt przedświątecznych zakupów trwa. Coraz więcej osób w poszukiwaniu prezentów odwiedza sklepy stacjonarne. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo zakupów Empik wydłużył godziny otwarcia ponad 100 salonów.

Do 23 grudnia, w wybranych lokalizacjach, po gwiazdkowe prezenty i nie tylko można wybrać się w godzinach od 8 do 22. Ponadto w ponad 40 Empikach w Polsce zakupy zrealizujemy w pełni samodzielnie, bez konieczności podchodzenia do kas – skanując produkty i płacąc za nie w aplikacji mobilnej w ramach usługi Premium Pay&Go.

Obowiązujące obostrzenia wymuszają ograniczenie liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać na terenie sklepów stacjonarnych. W trosce o komfort zakupów Empik postanowił wyjść naprzeciw potrzebom klientów i wydłużyć godziny otwarcia najpopularniejszych salonów. Zmiana ta pozwala rozładować tworzące się kolejki i umożliwia wygodne poszukiwanie prezentów świątecznych, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa klientów i pracowników. 

Bezpieczeństwo zakupów stacjonarnych zwiększa także usługa Premium Pay&Go, dzięki której można samodzielnie skanować produkty przy półkach i opłacać je przez aplikację mobilną Empik, bez konieczności podchodzenia do kasy czy kontaktu z obsługą. Od momentu startu dwa tygodnie temu jej dostępność została rozszerzona o ponad 30 kolejnych lokalizacji w Gdańsku, Katowicach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Sochaczewie, Szczecinie, Tarnowie, Toruniu, Warszawie i Wrocławiu.

Aby zyskać pewność, że nikt nie uprzedzi nas w zakupie i upatrzona na prezent książka, płyta czy gra będzie specjalnie na nas czekać w sklepie, warto skorzystać z usługi ekspresowej rezerwacji produktu online lub mobilnie i odbioru w wybranym salonie już po dwóch godzinach.

(Visited 26 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 17 grudnia, 2020
Close
%d bloggers like this: