Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, DZIAŁ WIDEO, Premierowe Utwory, Teledyski

Kamil Bednarek przesyła pozytywną energię w utworze „Momenty”

„Pora rozwinąć żagle, wypełnić odwagi wiatrem…” – śpiewa Kamil Bednarek w swoim najnowszym utworze Momenty. Mega pozytywną energię wokalista przesyła skumulowaną w każdym wersie tekstu i w każdym dźwięku kompozycji.

„Ten zwariowany dla nas czas pozwolił uświadomić mi, jak bardzo czuję brak codzienności, która tak często – miałem złudzenie – mnie przytłaczała… Tęsknię za tym, czego jeszcze kilka miesięcy temu nie umiałem docenić. Jak widać, w życiu niczego nie możemy być pewni, więc łapmy jak najwięcej pięknych chwil, cieszmy się nimi i twórzmy momenty, które będziemy wspominać całe życie…” – czytamy w opisie pod teledyskiem wypowiedź Kamila.

Przypomnijmy, że od października do grudnia Kamil będzie koncertował po całej Polsce. Wystąpi m.in. we Wrocławiu, Lublinie, Krakowie, Łodzi i w wielu innych miastach. Bednarek Inaczej Tour 2020 rozpocznie się 2 października, a zakończy 5 grudnia. Bilety dostępne na eventim.pl.

Nie tylko słowa i brzmienie utworu napełnia ciepłem i nadzieją. Teledysk również niesie pozytywne wibracje. Klip składa się głównie z różnych wideo, ukazujących radosne chwile i wesołe momenty z życia Kamila i jego bliskich. Zdjęcia zostały zrealizowane w okolicach Wrocławia oraz w Lipkach – rodzinnej miejscowości muzyka.

(Visited 29 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , Last modified: 5 sierpnia, 2020
Close
%d bloggers like this: