Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Kasia Kowalska zagra koncert z serii MTV Unplugged

MTV Polska ogłosiło kolejnego artystę, który zagra koncert z serii MTV Unplugged. Gościem zaproszonym przez stację będzie Kasia Kowalska.

Kasia Kowalska w ubiegłym roku świętowała 25-lecie pracy artystycznej. Chwilę później zagra koncert w ramach cyklu MTV Unplugged. Artystka wykona swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Wydarzenie odbędzie się 8 maja w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim. Bilety trafiły już do sprzedaży i można je kupić pod tym linkiem.

Kasia Kowalska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Podczas swojej 25-letniej kariery nagrała 9 albumów i wypromowała wiele hitów. Pełny zapis koncertu, podczas którego będziemy mogli wysłuchać wielu hitów, emitowany będzie na antenie MTV Music oraz platformie player.pl

MTV Unplugged to kultowa seria akustycznych koncertów. W Polsce stacja MTV reaktywowała cykl koncertowy w ubiegłym roku. Wtedy to w Lublinie odpowiednio w kwietniu i październiku wystąpiła Brodka oraz Kamil Bednarek z zespołem. Oprócz bez prądu zagrali: Hey, Kayah, Wilki, Kult, O.S.T.R.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 22 kwietnia, 2019
Close
%d bloggers like this: