Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Nagrody muzyczne

Kazik ze statusem złotej płyty!

Zaraza, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu. Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.

Kazik jest wyjątkowym, wrażliwym artystą, bardzo mądrym człowiekiem, a ludzie chcą słuchać, co ma do powiedzenia. Nikt nie ma takiego zmysłu obserwacji i daru komentowania rzeczywistości, jak Kazik – komentuje Sławek Pietrzak, wydawca Kazika i właściciel wytwórni SP Records. – Bardzo cieszy nas olbrzymie zainteresowanie ze strony słuchaczy. Widać je zresztą doskonale na koncertach, gdzie spotyka się kilka pokoleń fanów, i to bez względu na zakątek świata, w którym Kazik występuje.

Album Zaraza ukaże się 5 czerwca i będzie pierwszym solowym albumem Kazika od 2008 roku. Współtwórcą płyty jest Wojtek Jabłoński, multiinstrumentalista i kompozytor.

Już na tydzień przez premierą wytwórnia SP Records potwierdza sprzedaż wystarczającą do ogłoszenia Złotej Płyty. Jeśli uwzględnimy także rezultaty z odsłon YouTube, a chyba każdy dorosły Polak miał szansę usłyszeć ostatnio kawałek Twój ból jest lepszy niż mój, Zaraza osiągnęła wynik bliski Platynowej Płycie. To fantastyczne osiągnięcie, zwłaszcza w sytuacji, gdy niemożliwe są koncerty czy tradycyjne formy promocji.

(Visited 8 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 27 maja, 2020
Close
%d bloggers like this: