Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Kolekcja nagrań demo Davida Bowiego z dziewięcioma nieopublikowanymi utworami trafi do sprzedaży

Znamy szczegóły wydawnictwa, które składać ma się z nieopublikowanych nigdzie dotąd nagrań demo Davida Bowiego. W tym dziewięć wcześniej niepublikowanych utworów.

Wydawnictwo zostało zatytułowane The Mercury Demos i zawierać będzie między innymi wczesną wersję Space Oddity. Dema zostały nagrane w mieszkaniu muzyka w 1969 roku. Pojawia się tam też John Hutchinson, który zagrał na gitarze i częściowo użyczył swojego wokalu.

Album zostanie wydany przez Parlophone 28 czerwca bieżącego roku i łącznie znajdować się będzie na nim 10 piosenek. Znajdziemy na nim Conversation Piece, An Occasional Dream, cover Life Is A Circus Rogera Bunna i Love Song Lesley Duncan. Ten ostatni został później nagrany przez Eltona Johna na jego album Tumbleweed Connection.

Pełna tracklista wygląda następująco:
1. Space Oddity
2. Janine
3. An Occasional Dream
4. Conversation Piece
5. Ching-A-Ling
6. I’m Not Quite (aka Letter To Hermione)
7. Lover To The Dawn
8. Love Song
9. When I’m Five
10. Life Is A Circus

The Mercury Demos zostaną wydane w replice oryginalnego pudełka z taśmą vinylową, dwa arkusze ze zdjęciami i oryginalnie napisane notatki.

Dodatkowo, marka butów Vans ogłosiła niedawno wprowadzenie limitowanej serii butów tematycznych Bowie. Nowa linia czerpie inspiracje projektowe z okładek najbardziej znanych albumów artysty, w tym Aladdin Sane i Ziggy Stardust.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 28 kwietnia, 2019
Close
%d bloggers like this: