Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Maanam „Stodoła 1998”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Dziś obejrzymy wspólnie koncert Maanamu nagrany na rzecz Fundacji Polsat Dzieciom w grudniu 1998 roku. Podczas trwającego niemal godzinę koncertu Kora wraz z zespołem zagrali m.in. Cykady na Cykladach, Róża (zdrada i wniebowstąpienie), Wyjątkowo zimny maj, Miłość od pierwszego spojrzenia, Raz dwa Raz dwa, czy Boskie Buenos.

Maanam to jeden z najważniejszych i najpopularniejszych zespołów w historii polskiego rocka. Ukształtowali gatunek i narzucali trendy. Zespół powstał w Krakowie w 1975 roku, działalność zawiesili w 2008 roku. W 1980 Maanam wystąpił na XVIII Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, wykonując piosenki Boskie Buenos i Żądza pieniądza oraz wielokrotnie bisując. Za sprawą tego występu zespół stał się powszechnie znany, zyskując sobie ogromne rzesze fanów. Zespół wydał łącznie 11 albumów studyjnych w tym ostatni Znaki Szczególne z 2004 roku.

(Visited 104 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 21 marca, 2020
Close
%d bloggers like this: