W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Koncert zawarty w DVD The Adventures of Mimi to dokumentacja letniej trasy koncertowej wokalistki The Adventures of Mimi. Nagranie pochodzi z występu Carey, który odbył się w Ainheim 8 października 2006 roku. Jest to pierwsze DVD artystki w pełni koncertowe. Koncerty w ramach trasy promowały dziesiąty album piosenkarki The Emancipation of Mimi.

Mariah Carey jest obdarzona pięciooktawowym głosem. Piosenkarka została okrzyknięta najlepiej sprzedającą się wokalistką wszechczasów. Do dziś sprzedano ponad 200 milionów jej albumów. Jej 18 singli znalazło się szczycie listy Billboard Hot 100. Otrzymała 81 złotych, platynowych i multi-platynowych albumów. Większość płyt, które ukazały się w trakcie całej kariery artystki trafiło na pierwsze miejsca list przebojów.