Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ PUBLICYSTYKA, Koncert Na Fotelu

#KoncertNaFotelu – Zobacz koncert Myslovitz „Miłość w czasach popkultury”

W związku z obecną sytuacją i stanem epidemii spowodowanym koronawirusem redakcja MusicLovers.pl postanowiła zainicjować specjalną akcję dla wszystkich fanów muzyki – #KoncertNaFotelu.

Akcja #KoncertNaFotelu to codzienna dawka dobrej muzyki na żywo od najpopularniejszych i najlepszych artystów z Polski i Świata. Specjalny artykuł #KoncertNaFotelu pojawiać się będzie codziennie o godzinie 20:00, od której wspólnie obejrzymy specjalnie wyselekcjonowane i najlepsze koncerty popularnych artystów. Pamiętaj #zotańwdomu i oglądaj razem z nami #KoncertNaFotelu.

DOŁĄCZ DO NAS W WYDARZENIU NA FACEBOOKU!

Miłość w czasach popkultury to jeden z najpopularniejszych albumów zespołu Myslovitz, wydany w 1999 roku. Otrzymał „złotą” i „platynową płytę” i był trzecim najlepiej sprzedającym się albumem w Polsce w 2000 roku. Obecnie album ma status podwójnej platyny. Single odniosły sporą popularność, a zespół dostał Fryderyki w kategoriach: zespół, płyta, teledysk i piosenka (dwukrotnie). Płytę sprzedano w 150 tys. egzemplarzy. Wydawnictwo promował również koncert nagrany i wyemitowany w TVP.

Myslovitz to polski zespół rockowy, założony w 1992 roku w Mysłowicach przez Artura Rojka, Wojciecha Powagę, Jacka Kuderskiego oraz Wojciecha Kuderskiego. Łącznie na swoim koncie ma dziewięć studyjnych albumów, w tym ostatni 1.577 z 2013 roku.

(Visited 87 times, 1 visits today)
Tagi: , , Last modified: 8 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: