Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am KONKURSY, Zakończone

[ZAKOŃCZONY] Wygraj wejściówki na film o Amy Winehouse!

Przedstawiamy wam konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na film Amy do sieci kin Multikino w Warszawie (Ursynów), Lublinie i Bydgoszczy.

Zapoznajcie się z zadaniem konkursowym i sprawdźcie regulamin! Konkurs trwa do 5 sierpnia! Portal MusicLovers.pl objął patronatem medialnym film Amy.

Aby wygrać podwójną wejściówkę należy wysłać maila, w którym:
Podacie datę śmierci wokalistki
Miasto, w którym chcecie zobaczyć film

Zgłoszenie wyślij na: heartbeat@vp.pl w tytule AMY.

Pamiętajcie też, żeby polubić nasz profil na Facebooku. Tam dowiecie się o wynikach konkursu oraz o nadchodzących konkursach.

Regulamin:
1. Konkurs trwa od 2 sierpnia do 5 sierpnia 2015 roku.
2. W konkursie nie może brać udziału redakcja portalu.
3. Zwycięzca zostanie poinformowany mailowo w dniu zakończenia konkursu.
4. Do wygrania jeden podwójny bilet na film Amy w sieciach kin Multikino do jednorazowego wykorzystania.

__________________________________________________________________________________

Multikino zaprasza na pokazy intymnego, pełnego pasji, czasami szokującego i niemal hipnotyzującego filmu „AMY” w ramach projektu Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie – już od 6 sierpnia.

Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy – błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano.
Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki?

Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 27 lat?

„AMY” to trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń, pełnych intymnych wyznań. Przejmujący film, który ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet.

Amy Winehouse – z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 2 sierpnia, 2015
Close
%d bloggers like this: