Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Kult zagra koncert w Krakowie

Jedna z najbardziej kultowych tras koncertowych w Polsce – pomarańczowa trasa Kazika Staszewskiego i zespołu Kult – już 22 października odwiedzi Kraków.

Trasa Pomarańczowa, zwana także przez niektórych Październikową, na stałe wpisała się już w kalendarz jesiennych wydarzeń muzycznych w Polsce. Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Kult bardzo starannie przygotowuje swe koncerty, które stały się prawie trzygodzinnymi spektaklami światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy muzykami na scenie i publicznością.

Początek corocznej trasy sięga 1999 roku, wtedy to po raz pierwszy Kult wyruszył w październiku z serią koncertów w dużych salach pod szyldem Trasy Październikowej. Wszystkie plakaty i bilety na koncert miały nową jednolitą szatę graficzną stąd też przyjęło się określenie Trasa Pomarańczowa. Fani w trakcie trasy mogli kupić charakterystyczne czarno-pomarańczowe koszulki z opisem trasy na plecach. Szczególną oprawę miały także same koncerty. Kult zabiera ze sobą w trasę własne światła, przykładając dużą wagę do wizualnej oprawy występów, która nie odbiega poziomem od koncertów zachodnich gwiazd muzyki.

Kraków – 22.10.2017 – Teatr Łaźnia Nowa os. Szkolne 25
Otwarcie 17:00 Start 18:00
Bilety przedsprzedaż 60zł w dniu koncertu 70zł
Miejsca siedzące VIP – 100zł

(Visited 42 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 17 sierpnia, 2017
Close
%d bloggers like this: