Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ KONCERTY, DZIAŁ NEWS, Informacje ogólne, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

Latynoski gwiazdor wraca do Polski! Enrique Iglesias zagra w Krakowie!

Kiedy w marcu 2000 roku, Enrique Iglesias pojawił się pierwszy raz w Polsce, i to nie za sprawą koncertu, a spotkaniem z Fanami w jednym z muzycznych sklepów oraz krótkim wywiadem dla listy Hop-Bęc w Radiu RMF FM. Wtedy nikt nie spodziewał się, że będzie do nas wracać tak często!

W przeciągu ostatnich dwóch lat latynoski bożyszcze kobiet pojawił się w naszym kraju aż dwa razy – 16 grudnia 2016r. w Krakowie oraz 17 maja 2017r. w Gdańsku/Sopocie, tym razem wraca w miejsce, które mieści ponad 20.000 osób, czyli krakowska Tauron Arena.

Trasa koncertowa „All the Hits Live” trwa już dobrych kilka miesięcy, podczas koncertów Enrique śpiewa swoje stare przeboje takie jak „Hero”, „Escape”, czy „Bailamos”, a także usłyszeć można coś z nowszego repertuaru „Duele El Corazon”, „Bailando”.

Koncert odbędzie się 7 maja 2019r. w Krakowie, Tauron Arena. Bilety na to wydarzenie będzie można zakupić w przedsprzedaży 17 października od godz. 10:00 z zniżką 25 złotych dla najwierniejszych fanów, natomiast dzień później 18 października ruszy oficjalna sprzedaż za pośrednictwem strony Eventim.pl

(Visited 48 times, 1 visits today)
Tagi: , , , , , , Last modified: 15 października, 2018
Close
%d bloggers like this: