Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ KONCERTY, Koncerty, Festiwal, Wydarzenia

LemON zapowiada jesienną, akustyczną, trasę koncertową

Jesienią LemON zagra wyjątkowe koncerty w całej Polsce. W wyjątkowych aranżacjach akustycznych zabrzmią najpiękniejsze utwory zespołu ze wszystkich albumów studyjnych.

Lider zespołu, Igor Herbut, pokrótce opisał to, co zobaczymy na scenie.

„Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni – kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną. Pianino. Fortepian. Gitara akustyczna. Większość, prawie wszystkie utwory LemON (a już na pewno wszystkie najlepsze, te najbliższe naszym sercom) narodziły się właśnie na tych instrumentach. Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Na bębnach zagra Harry. Na pianinie – Tomasz Świerk, na gitarze akustycznej, jego brat, a trochę też mój brat już – Przemek Świerk i niezastąpiony Piotr Kołacz. Ja zaśpiewam, a może też coś zagram. Najpiękniej jak umiem! Wy po prostu bądźcie. Oddychajcie z nami tą muzyką. Wsłuchajcie się w drewno, metal, młoteczki, struny, pudła rezonansowe i wszystko to, na czym da się wystukać rytm.

Organizatorzy trasy: Wydawnictwo Agora, Good Taste Production i Klub Studio zadbali wraz z naszą Managerką o to, aby te koncerty odbyły się w najpiękniejszych polskich salach koncertowych. Oświetli je mój serdeczny przyjaciel Tomek Sierotko (nie bez przyczyny zwany Czarodziejem), nagłośni – od (prawie) zawsze z nami – Piotr Sawker Sawicki.

Pierwszy ogłoszony koncert, we Wrocławiu, jest już wyprzedany… dziękujemy! Pojawiajcie się też w innych miastach (będzie ich kilkanaście). Zagramy dla Was wyjątkowo. Słowo.”

Sprzedaż biletów na ogłoszone właśnie koncerty rozpocznie się 19 sierpnia o godz. 14:00. Informacje o miejscach sprzedaży biletów znajdują się na stronach Organizatorów.

Trasa obejmuje koncerty w następujących miastach:
15.09 – Olsztyn, Filharmonia Warmińsko – Mazurska
21.10 – Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
24.10 – Poznań, Aula Artis
31.10 – Rzeszów, Filharmonia Podkarpacka
17.11 – Kraków, Klub Studio
22.11 – Toruń, Aula UMK
23.11 – Gdańsk, Stary Maneż
28.11 – Łódź, Wytwórnia
18.12 – Warszawa, Palladium

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: LemON
(Visited 13 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 13 sierpnia, 2019
Close
%d bloggers like this: