To już pewne! Agnieszka Chylińska postanowiła świętować 25 lecie pracy artystycznej specjalną trasą koncertową. Koncerty maja objąć największe miasta w Polsce i w Europie.

Tylko 4 miesiące dzielą nas od rozpoczęcia jubileuszowej trasy koncertowej Agnieszki Chylińskiej. 25 lat na scenie to wyjątkowa okazja do świętowania. Nie każdy artysta może pochwalić się nieustannie rosnącą popularnością i niezwykłym talentem do tworzenia wyjątkowych albumów.

Koncerty wystartują pod hasłem WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!. Łącznie obecnie ogłoszono 18 koncertów, w tym aż 5 poza granicami Polski. Pamiętajmy, że lista będzie się powiększać!

Koncerty w 2019:
15.12 – Szczecin – Netto Arena

Koncerty w 2020:
15.02 – Częstochowa – HSW
22.02 – Bruksela – Stodoła
23.02 – Haga – Paard
08.03 – Łódź – Atlas Arena
13.03 – Poznań – MTP Pawilon 3
14.03 – Zielona Góra – CRS
20.03 – Manchester – Academy
21.03 – Londyn – O2 forum
22.03 – Dublin – The Academy
28.03 – Gdańsk / Sopot – Ergo Arena
03.04 – Wrocław – Hala Stulecia
04.04 – Katowice – Spodek
24.04 – Opole – Amfiteatr
25.04 – Kielce – Amfiteatr
26.04 – Warszawa – Torwar
21.11 – Toruń – Arena Toruń
28.11 – Kraków – TAURON Arena Kraków

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Agnieszka Chylińska

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie… Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam.

Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.
Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.
Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” ;-)

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie. Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!