Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 10:51 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Tak brzmi „UNDER YOU” — nowy singiel FOO FIGHTERS

Zaledwie miesiąc po wydaniu singla „Rescued„, pierwszego utworu na ich kolejnym albumie, grupa właśnie udostępniła swój drugi singiel.

Słuchaj w TIDAL
{Sponsorowane}

„Under You” to drugi singiel, który weterani rocka wydali z ich jedenastego albumu studyjnego, „But Here We Are”, którego premiera zaplanowana jest na 2 czerwca. Ten album będzie pierwszym od czasu śmierci perkusisty Taylora Hawkinsa w 2022 roku.

Podobnie jak pierwszy wydany singiel, „Under You” opowiada o bólu zespołu po stracie drogiego partnera i przyjaciela oraz o próbach przezwyciężenia wynikającego z niej smutku.

Under You — FOO FIGHTERS

Co wiemy o albumie „But Here We Are”?

Zgodnie z oświadczeniem amerykańskiego zespołu, ten album Foo Fighters będzie „brutalnie szczerą i emocjonalnie surową” odpowiedzią na stratę, jakiej członkowie grupy doznali w ciągu ostatniego roku. „Świadectwo uzdrawiającej mocy muzyki, przyjaźni i rodziny. Odważny, niszczący i niezachwianie autentyczny ”.

Ale „But Here We Are” to „dźwięk braci, którzy znaleźli schronienie w muzyce, która po raz pierwszy ich połączyła 28 lat temu, proces, który był równie terapeutyczny jak kontynuacja życia” – wyjaśnia Foo Fighters. „Bez Taylora nigdy nie moglibyśmy stać się zespołem, którym byliśmy i wiemy, że bez Taylora będziemy innym zespołem” — przekazał zespół.

Grupa przygotowuje się do trasy koncertowej, wciąż nie ogłaszając, kto zajmie miejsce Hawkinsa na perkusji.

(Visited 57 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 19 maja, 2023
Close
%d bloggers like this: