Madonna kręciła teledysk w Lizbonie! Fani artystki ujawniają pierwsze informacje na temat nowego singla i teledysku do niego.

W klipie postanowiono wykorzystać nie tylko urokliwą panoramę stolicy Portugalii, ale także zjawisko „Krwawego Superksiężyca”, które tej nocy można było obserwować na niebie. Według pierwszych doniesień reżyserem teledysku jest Emmanuel Adjei, duński reżyser pochodzący z Ghany.

Diego Costa, czytelnik DrownedMadonna.com z Lizbony donosi, że był w miejscu nagrań o zachodzie słońca, ale wkrótce później wszystkich turystów poproszono o opuszczenie miejsca, ponieważ Madonna miała tam nakręcić klip. Diego dodał ponadto, że widział oświetlenie i białe świece na każdym z wielu stopni schodów. Widział też wiele kamer i oświetlenia, a także wielu członków ekipy Madonny.

Najprawdopodobniej chodzi tutaj o Panorâmico de Monsanto, z którego pochodzą ostatnie zdjęcia i nagrania Madonny na Instagramie. Zdjęcia z tego miejsca dodał jeden z polskich fan klubów Madonny – zobacz pod tym linkiem.

Inny portal o artystce mówi o premierze nowych singli. W maju, w odstępie kilku dni miałyby się ukazać dwa single. Jeden z nich miałby być utrzymany w klimacie disco/dance. Podobno jego fragment mieliśmy okazję usłyszeć w tle, na jednym z instagramowych filmików Madonny. Drugi natomiast, utrzymany w stylistyce latino, miałby promować płytę w Ameryce Południowej i być duetem z brazylijską wokalistką Anittą.

W niepotwierdzonych ustaleniach News Of Madonna podaje, że piosenkarka miałaby pojawić się na gali Grammy 10 lutego, 20 lutego na wręczeniu Brit Awards, a także zorganizować oscarowe przyjęcie 5 dni później.