Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS, Premierowe Utwory

Mery Spolsky debiutuje!

Z radością prezentujemy pierwszy singiel debiutantki Mery Spolsky – Miło Było Pana Poznać. Singiel zapowiada album, który ukaże się jesienią b.r. nakładem wytwórni Kayax.

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe.

Do tej pory Mery można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, na tegorocznym Spring Break’u w Poznaniu oraz na kilkunastu samodzielnych koncertach, a już za kilkanaście dni Mery wystąpi na Open’er Festival (Alter Stage).

„Miło Było Pana Poznać” to piosenka, która jest prawdziwym listem do prawdziwego pana. Dopiero potem skomponowałam do niej muzykę i beat, a duża ilość tekstu skłoniła mnie do pójścia w stronę hip-hopową. To miał być monolog, którego nikt nie miał przeczytać. A wyszło jak zwykle, czyli na przekór. Będzie to mój pierwszy singiel! Auu!

(Visited 32 times, 1 visits today)
Tagi: Last modified: 12 czerwca, 2017
Close
%d bloggers like this: