W związku z pandemią koronawirusa stacja MTV postanowiła zapoczątkować nową serię znanych już koncertów Unplugged. Tym razem artyści wystąpią w swoim domu.

MTV postanowiło wydać specjalną edycję swojej najpopularniejszej serii Unplugged, aby dostarczyć swoim widzom podczas kwarantanny nieco rozrywki. Stacja podkreśla również jak ważne jest pozostawanie w domu.

Unplugged at Home to kolejna odsłona popularnej w latach 90. serii MTV Unplugged. Program ten gościł takie zespoły i muzyków, jak Nirvana, której akustyczny set miał miejsce kilka miesięcy przed śmiercią frontmana Kurta Cobaina w 1994 roku, Elton John, Aerosmith, Paul McCartney i Bruce Springsteen.

W pierwszym odcinku wystąpił nagradzany Grammy raper i piosenkarz Wyclef Jean. Artysta wykonuje swoje hity Gone Till November i Hips Don’t Lie.

MTV Unplugged at Home będzie można oglądać przez MTV YouTube , a także na Instagramie i Twitterze. Kolejni artyści zostaną ujawnieni w późniejszym terminie.

Przypominamy również o naszej akcji #KoncertNaFotelu, o której przeczytacie we wpisach pod tym linkiem. Bądź z nami codziennie o 20:00 i dołącz do wydarzenia na Facebooku!