Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am DZIAŁ NEWS

Muniek Staszczyk miał wylew!

Wokalista zespołu T.Love trafił kilka dni temu do szpitala. Wszystko to spowodowane było nagłym wylewem. Muniek odwołał nadchodzące koncerty.

17 lipca ogłoszono, iż lider zespołu T.Love zmuszony był odwołać swoje koncerty z powodu nagłej choroby. Teraz już wiemy, że wszystko to spowodowane było wylewem, który dostał nagle wokalista. Muniek Staszczyk w najbliższych dniach wróci do Polski, obecnie przebywa w szpitalu w Londynie.

London calling! Pozdrawiam wszystkich serdecznie z londyńskiego szpitala, w którym znajduję się po przebytym dwa tygodnie temu wylewie. Stan mojego zdrowia ulega systematycznej poprawie, niedługo wracam do Polski. 30 lat temu w lipcu ’89 roku odwiedziłem Londyn po raz pierwszy, żeby napisać „Warszawę” T.Love’u w knajpie na Highbury i zostać gwiazdą rocka, a także zarobić na dorosłe życie. A dziś dziękuję Bogu za to, że żyję.

Przypomnijmy, że działalność grupy T.Love została zawieszona. Lider zespołu Muniek Staszczyk koncentruje się obecnie na solowym projekcie, którego owocem jest ostatnio wydany singiel Pola. Utwór zapowiada nowy album, którego premiera została zaplanowana na październik 2019 roku.

Słuchaj w TIDALWięcej o artyście: Muniek Staszczyk
(Visited 3 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 29 lipca, 2019
Close
%d bloggers like this: