Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Odsłuchy

Solowa płyta gitarzysty T.Love już dostępna! Posłuchaj „Jestem”

Dziś premiera albumu Jestem, solowej płyty Janka Pęczaka, gitarzysty T.Love. Na ten moment album dostępny jest głównie w sprzedaży wysyłkowej oraz cyfrowej.

Po 10 latach grania w T.Love Janek Pęczak przedstawia zupełnie inną muzykę. Jest to powrót do korzeni, do prostego grania bazującego na gitarach akustycznych, do piosenek z tekstem poruszającym uczucia i niosącym szczere pozytywne przesłanie.

Płyta jest nagrana w stroju 432 Hz, na polskim rynku w tym stroju nagrywa Leszek Możdżer, ostatnio zrobiła to również Mela Koteluk. Strój ten przez wielu uważany jest za bardziej naturalny, łagodniejszy, bliższy naturalnym wibracjom Ziemi i przyrody. Brzmienie, choć akustyczne, jest mocne i dynamiczne, co dotyczy zarówno partii wokalnych, jak i podkładu instrumentalnego.

Na płycie słychać elementy folk rocka, które mogą kojarzyć się z piosenkami Neila Younga, Boba Dylana czy Travelling Willburys, jednak całość utrzymana jest w nastrojowym łagodnym klimacie. Autorski album Jestem promuje singiel Szedłem do Ciebie, do którego powstał teledysk wyreżyserowany przez Jacka Kościuszko.

Nadszedł dla mnie czas tworzenia i występowania pod własnym nazwiskiem. (…) Po dwudziestu latach doświadczeń jestem gotowy, by przekazywać to co czuję przez swoją twórczość i być w tym w pełni sobą. Odkryłem swoje uczucia i to, że nic nie powstrzymuje mnie przed użyciem słów i muzyki, aby je przekazać. Nie interesuje mnie perfekcyjna zafoliowana forma z doskonale strojącymi wokalami i wojskowo równym graniem. Stawiam na prawdę. W niej mi dobrze. Może też Wam będzie w niej dobrze 🙂 Zapraszam do mojego świata.” – tłumaczy gitarzysta

https://tidal.com/browse/album/132049863
(Visited 2 times, 1 visits today)
Tagi: , Last modified: 3 kwietnia, 2020
Close
%d bloggers like this: