Strona w trakcie Redesignu.

Autor: 12:00 am Albumy, DZIAŁ NEWS, Zapowiedzi

Nadchodzi nowy album Brodki!

18 stycznia na półki sklepowe trafi najnowsze wydawnictwo Brodki MTV Unplugged. Płyta ukaże się nakładem [PIAS] Recordings. Elektroniczna wersja albumu będzie dostępna 7 grudnia, a od 10 grudnia pełny zapis koncertu będzie można obejrzeć w serwisie player.pl! Varsovie to pierwszy zwiastun nadchodzącego wydawnictwa. Klip został wyreżyserowany przez Agnieszkę Smoczyńską.

Brodka MTV Unplugged to zapis wyjątkowego, akustycznego występu, który odbył się 12 kwietnia 2018 r. w lubelskim Centrum Spotkania Kultur. Koncertowi towarzyszyła jedyna w swoim rodzaju oprawa wizualna, którą przygotowała Aleksandra Wasilkowska, słynna architektka, urbanistka i scenografka. Za reżyserię odpowiada Agnieszka Szmoczyńska, jedna z najciekawszych autorek polskiego kina ostatnich lat („Córki Dancingu”).

W trakcie występu na żywo Brodka zaprezentowała kompozycje z ostatniej płyty Clashes, kultowej Grandy, EP-ki LAX oraz debiutanckiego krążka zatytułowanego po prostu Album z 2004 r. W projekcie wzięli udział goście specjalni. Na scenie u boku wokalistki pojawił się Dawid Podsiadło w utworze Santa Muerte oraz Krzysztof Zalewski, który zaśpiewał z Brodką Syberię.

Na płycie znajdzie się 15 piosenek, w tym również cover Nirvany Heart-Shaped Box. Materiał został zmiksowany przez Luca Smitha (Foals, Crystal Fighters, Everything Everything) oraz zdobywcę nagrody Grammy Noah’ę Georgesona (Joanna Newsom, Devendra Banhart, The Strokes), który współpracował z Brodką przy albumie Clashes.

Album Brodka MTV Unplugged można zamówić w przedsprzedaży tutaj. Krążek dostępny będzie na CD, w formie CD Boxu (z pocztówkami oraz naklejkami) oraz na podwójnym, niebieskim winylu.

Oto lista utworów:
1. Can’t Wait For War
2. Horses
3. Funeral
4. K.O.
5. Haiti
6. Varsovie
7. W Pięciu Smakach
8. Up In The Hill
9. Syberia
10. Krzyżówka Dnia
11. Granda
12. Santa Muerte
13. Heart-Shaped Box
14. Dreamstreamextreme
15. Ten

(Visited 1 times, 1 visits today)
Tagi: , , , Last modified: 29 listopada, 2018
Close
%d bloggers like this: